Kahve aboneliğinde indirim avantajları ve daha fazlası  

ABONELİK OLUŞTUR

Coffee-Tech Solar Kahve Kavurma Makinesi

    Yılların tecrübesi ve süregiden Ar-Ge yatırımları Solar'ın gelişmesine öncülük etmiş ve ortaya dünyadaki en gelişmiş dükkan tipi kavurucu çıkmıştır: Tek bir tuşla 2 kg kapasiteli tam otomatik kavurucu. Solar birden çok teknolojik yeniliğe sahiptir; bilgisayarlı kontrolü ve gelişmiş yapısal tasarımı bu makinenin neredeyse hiç servis gerektirmeyeceği anlamınını taşır. Kullanıcılar göz önünde bulundurularak Solar, karmaşık bakımlar gerektirmeyecek ve üreticinin pahalı servislerine gerek duyulmayacak şekilde tasarlanmıştır. Son derece basit temizlik işlemleri ve kullanıcı seviyesinde prosedürler isteyen Solar, çok çalışmak ve kalıcı olmak üzere üretilmiştir. Düzenli temizlik gerektiren her parçada takılı olan kelebek somun hızlı ve kolay çıkarmayı sağlar.

Akıllı ve Basit Otomatik Kavurma Süreci

    Solar'da son derece hassas iki adet ısı ölçer kullanılır. Bu özellik, kullanıcıların kavurma sürecine müdahalesine izin veren dahili kavurma yönetimi yazılımı ile eşlenmiştir. İki farklı kavurma yöntemini- hava yatağı konveksiyonu ve döner tamburlu kondüksiyonu- birleştiren Solar her ikisinin de güçlü noktalarını alır. Çekirdeklerden sıcak havayı emme anlamına gelen negatif basınç yöntemini kullanan diğer kavurucular ile karşılaştırıldığında, pozitif konveksiyonlu basınç -kavurma odası içerisinde sıcak havayı "dolaştırma"- yöntemini kullanan dünyadaki ilk dükkan tipi kavurucudur. Farkı fincanda görebilirsiniz.

    Dört farklı şekilde ısı iletimi ve yayılması; boyut, yoğunluk veya nem oranlarına bakılmaksızın tüm kahve çekirdeklerine kavurma işlemi sırasında birebir "ısıl işlem" uygulanmasını sağlar. Solar, önceden harmanlanmış yeşil kahveyi bile en iyi kalitede kavurmak gibi eşsiz bir yeteneğe sahiptir. Bu, ne kadar karmaşık olursa olsun, kendi ev harmanınızı tek partide kavurabileceğiniz anlamına gelir. Solar'ın içindeki tambur yüzeyi pürüzsüz değil, deliklidir. Bu, çekirdeklerin deliklere girmesi ve sonuç olarak daha iyi tutuş ve çalkalama anlamına gelir. Bu sayede, çekirdeklerin tamburla temas edebileceği daha fazla yüzey alanı vardır ve katı, deliksiz tamburlarla karşılaştırıldığında daha iyi ısıl işlem uygulanabilir. Farklı tür, boyut, nem ve bambaşka niteliklere sahip kahve çekirdeklerinin bu sorunlu yapılarına daha akıllıca ısı uygulamak için bu yöntemi geliştirdik.

Solar

 

    Bu teknoloji sayesinde, yüksek kondüksiyon ısının yol açtığı yanıklar ya da aşırı konveksiyon ısının sonucu olan benekli çekirdekler gibi geleneksel kavurma makinelerinin kusurları artık geçmişte kalacak. Solar, çekirdeklerin odunsu kısımlarına ve özüne zarar vermeden maksimum verim alma problemini başarılı bir şekilde çözer. Son olarak, kahvenin aromasını havalandırma kanalından kaybetmek yerine aromayı içerisine hapseder. Otomatik kavurma profili, eşsiz kavurma teknolojisini kullanarak, kahve kavurmanın doğal süreçlerini takip eder. Sonuçta ise, kavrulan her partide emsalsiz bir hassaslık ve tutarlılık yakalanır. Makinenin en iyi niteliklerinin pek çoğu esas unsur olarak yerleştirilmiştir ve yan/ ek özellikler olarak eklenmemiştir. Sonuç olarak, çaba sarfetmeden ve ustalık bilgisine sahip olmadan, her seferinde mükemmel sonuçlara ulaşarak, herkes yüksek standartlarda kahve kavurabilir. Tek bir tuş ile kullanıcı seçimine göre, aklınıza gelen herhangi bir kavurma profilini oluşturabilirsiniz. Solar kavurma yönetimi yazılımı sizin için bunu hatırlar ve doğru bir şekilde tekrar eder. Bu eşi benzeri görülmemiş bir kaliteye doğru sürekli optimizasyon eğrisi oluşturmanızı sağlar.


Solar

Mükemmel Duman Azaltma

Solar, kavurma sırasında oluşup tıkanabilen ve kıvamlı olabilen duman miktarını filtre kullanmadan önemli ölçüde azaltabilmenin gururunu yaşamaktadır. Solar, kahve samanını ayıran %100 verimli bir sistem kullanır. Solar, Coffee- TechEngineering'e ait devrim niteliğinde bir duman giderme sistemi olan Avirnaki ile birlikle kullanıldığında, hiçbir havalandırma sistemine gerek duymaz ve neredeyse tamamen dumansızdır.

 

Kompakt, Dayanıklı Tasarım

Solar sahip olduğu en iyi kalite parçalar ve ağır aksamlı çelik gövdesiyle, en yükseküretim standartlarına uyar. Solar size yıllar boyunca hizmet etmek ve sayısız miktarda kahve kavurmanız için tasarlanmış ve üretilmiştir. Sadece rutin bakım, duman, karmaşık kurulum ve kullanım zahmetinden kurtulmakla kalmazsınız, ayrıca Solar'ın düşük ayakizi ve kompakt tasarımı kısıtlı bir alanda çalışabileceğiniz anlamına da gelir.

 


    Solar, her gün sil baştan tekerleği icat etmeye gerek kalmadan herkesin kavurma işlemini yapabileceği anlamına gelir. Solar dükkan tipi kavurucu dünya çapında yaygın bir kullanıma sahiptir ve trend yaratan kafeler ve profesyonel kahve dükkanları tarafından en üst düzey kavurma makinesi olarak benimsenmiştir. Eğer dükkanınızda kahve kavuracaksanız, hem yüksek kalite standartlarına. ulaşıp hem zaman açısından verimlilik sağlayabilmenin tek yolu tam otomatik bir makine kullanmaktan geçer. Solar, baştan aşağıya kahve dükkanları göz önünde bulundurularak tasarlanmış piyasadaki tek makinedir. Bu projenin çıkış noktası, piyasanın uzun talep listesi, çözüm gerektiren kısıtlamalar ve teknolojik zorluklardı. Solar'ı tasarlarken bizi yönlendiren konseptler ve teknoloji sayesinde, ortaya geniş bir müşteri yelpazesine hitap eden üst düzey bir makine çıkmıştır. Kavurmaya henüz başlayanlar, kalite odaklı mikro kavurucular, taze kahve satan yoğun dükkanlar, kadrolu kavurmacılara sahip zincirler ya da ana hizmet alanlarının yanında ek olarak küçük miktarlarda üretim için başka bir kavurucuya ihtiyaç duyanlar için; Solar en mükemmel seçim.

Teknoloji & Özellikler

Tambur Tipi Kavurma
Tambur Tipi Kavurma
Termosifon Isı Alışverişi
Termosifon Isı Alışverişi
Otomatik
Otomatik
Dumansız
Dumansız
Akışkan Yatak Isılı Kavurma
Akışkan Yatak Isılı Kavurma
Düşük Enerji Tüketimi
Düşük Enerji Tüketimi
Manuel Güvenlik Kolu
Manuel Güvenlik Kolu
Konveksiyon
Konveksiyon
Kondüksiyon
Kondüksiyon
Tambur İçinde Pozitif Basınç
Tambur İçinde Pozitif Basınç
Çevre Dostu
Çevre Dostu
Kızılötesi Tambur
Kızılötesi Tambur

Teknik Özellikler

Malzemeler
100% metal gövde
 
Parti Kapasitesi
2 Kg (4.4 Lbs.)  yeşil kahve
 
Kalite ve. Güvenlik Uyumluluğu
CE, RoHS, EMC
 
Tamburun Çalışması
Doğrudan tahrikli, ağır iş için elverişli dişli motoru1/8 hp, Ac
 
Isı Kaynağı
Elektrikli: özel yapım, yüksek sıcaklığa dayanıklı metalden kızıl ötesi ısıtma elemanları (3x1000W)
 
Süreç Kalite Kontrolü
Kavurma sürecini kolayca gözlemlemek için geniş, ateşe dayanıklı cam lens.İki adet ısı ölçer sayesinde kavurma profiliniz için sıcaklık aralığını belirleyebilirsiniz
 
Egzoz Çıkışı
Tek bacalı, 4" standart çap. Makinenin egzoz bacasına kolay temizlik için hızlı sökülebilen kelebek somun takılıdır
 
Güvenlik
Güvenlik tambur tahliyesi
 
Ağırlık
41Kg (90.4 lb)
Gürültü Seviyesi
Mükemmel derecede sessiz
 
Kavurma Döngüsü
2 kg doluparti kapasitesi için 16- 18 dakika
 
Kavurma Yöntemi
Kısmen akışkan yatak ısılı döner tambur
 
Elektriksel Özellikleri
220-240 V 50/60 Hz. 3300 Wtek faz
 
Isıtma Yöntemi 
Kızıl ötesi radyasyon, konveksiyon, kondüksiyon, termosifon ısı alışverişi
 
Soğutma
Tambur içi kurutma ve dış kurutma grubu
 
Kahve Saman Toplayıcısı
Yerinden sökülebilir %100 verimli santrifüjlü siklon. Kaynak yapılmış ağır döküm çelikten ve detaylı temizlik için hızlı sökülebilen kelebek somunlu
 
Bakım
Sadece kahve samanı toplayıcı ve egzoz bacasının boşaltılması ve periyodik olarak temizlenmesi; kahve samanı fanının temizlenmesine gerek yoktur
 
Boyutlar
58(w) X 76(d) X 86(h) cm / 23(w) X 30(d) X 34(h) Inch
 

Kahve aboneliğinde indirim avantajları ve daha fazlası  

ABONELİK OLUŞTUR
Güvenli Alışveriş