Kahve aboneliğinde indirim avantajları ve daha fazlası  

ABONELİK OLUŞTUR
DELTER COFFEE PRESS Delter Coffee Press

DELTER COFFEE PRESS

Delter Coffee Press demlemeniz üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlayan yeni bir demleme ekipmanıdır. Üstelik kullanımı basit ve kolay.

Delter Coffee Press, en büyük kahve demleme problemlerinden birini çözmek için dizayn edildi – ajitasyon. sonuç? daha lezzetli bir kahve, daha az acılık ve daha temiz bir içim.

 

 

Kutu İçeriği: Delter Coffee Press, Dozaj Tıpası, 100 Adet Kağıt Filtre

ÜRÜN KODU : delterpress
420.00
DETAY

DELTER COFFEE PRESS

Delter Coffee Press demlemeniz üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlayan yeni bir demleme ekipmanıdır. Üstelik kullanımı basit ve kolay!

Delter Coffee Press, eşsiz Jet-Seal teknolojisi sayesinde kahve ve suyu ayrı tutarak dengesiz ve kontrolü zor bir demlemenin önüne geçer. Böylece bardakta daha temiz bir içim ve daha az acılıkla karşılaşırsınız.

Saatlerce süren çalışmanın ardından ortaya çıkan tasarımı sayesinde, dilerseniz üzerinde bulunan doldurma çizgileri yardımıyla 200ml demleme yapabilir yada tekrar su doldurarak 400ml’ ye kadar demleme yapabilirsiniz. Üstelik bunu yaparken, pistonun yukarı çekilmesi sırasında kahvede vakum etkisi oluşmaz ve kahve yatağı üzerinde demlemeyi etkileyecek bir olumsuzluk yaratılmaz.

delter_part_transparent

 

DELTER COFFEE PRESS, EN BÜYÜK KAHVE DEMLEME PROBLEMLERİNDEN BİRİNİ ÇÖZMEK İÇİN DİZAYN EDİLDİ

– ajitasyon. sonuç? daha lezzetli bir kahve, daha az acılık ve daha temiz bir içim.

Diğer kahve demleme ekipmanları genellikle, kahvenin üzerine sıcak suyun dökülerek kahvenin ajitasyonu ve ekstraksiyonunun başlması sistemiyle çalışırlar. Bu sisteme immersiyon sistem denir.

Bu sistemdeki en büyük sorun kahvenin rastgele ajitasyonu ve suyla eşit karışmamasıdır. Jet-Seal tasarımımız sayesinde su ve kahveyi ayrı tutarak istenmeyen ajitasyonun önüne geçiyoruz. Delter Coffee Press, saatlerce süren çalışmanın ardından adını verdiğimiz "Enjekte Demleme" yöntemini kullanan ilk ve tek demleme aracıdır.

 

delter_jetseal

 

ÜRÜNÜMÜZÜN FONKSİYONELLİĞİNİ ARTTIRACAK SON BİR PARÇA!

Dozaj tıpası sayesinde, tartıya ihtiyaç duymadan ihtiyacınız olan kahveyi ayarlamanız çok daha kolay. Böylece demleme çemberi üzerinde bulunan doldurma çizgileri ile tam bir oran yakalayabilirsiniz.

 

DELTER COFFEE PRESS İLE NASIL DEMLENİR

Eşsiz kahve deneyimi için ihtiyacınız olanlar sadece taze öğütülmüş kahve ve kaynamaya yakın sıcaklıkta su!

KAHVE EKLEYİN

Demleme çemberini ters çevirin ve taze, ince-orta kalınlıkta öğütülmüş 12-15gr kahveyi ekleyin.

 

KAĞIT FİLTRE

Kağıt filtreyi başlığa yerleştirin ve su ile ıslatın. Başlığı demleme çemberine çevirerek sabitleyin.

SÜRAHİYE YERLEŞTİRİN

Demleme çemberini ters çevirin ve sürahiye yerleştirin.

 

SU EKLEYİN

Demleme çemberinde bulunan çizgileri kullanarak en üst çizgiye kadar su ekleyin.

 

BASKI UYGULAYIN

Pistonu 100ml hizasına doğru yukarı çekin. Üstten yavaşça bastırarak suyun kahveyle temasını sağlayın. Damak zevkinize göre bu oranı değiştirebilirsiniz. Daha sonra tüm su bardağa akınca tekrar 100ml daha pistonu yukarı çekip aynı işlemi uygulayın. Bu sefer bir miktar hava piston ile su arasında kalacaktır. Daha fazla kahve servis etmek için tekrar su ekleyin ve işlemi tekrarlayın. 400ml için kahve miktarını 24-30gr olarak ayarlayabilirsiniz.

 

delter-coffee-maker-difference-aeropress

 

TEMİZLİK

Delter Coffee Press altına boş bir kap yerleştirin ve pistonu yukarı çekip aşağı bastırın. Bu işlemi birkaç kez tekrarlayarak kahvenin iyice kuru kaldığından emin olduktan sonra tüm parçaları çıkartıp durulayın.

BENZER ÜRÜNLER

Kahve aboneliğinde indirim avantajları ve daha fazlası  

ABONELİK OLUŞTUR
Güvenli Alışveriş