Kahve aboneliğinde indirim avantajları ve daha fazlası  

ABONELİK OLUŞTUR

COFFEE-TECH SOLAR Kampanyası

     Mayıs ayı boyunca SOLAR elektirkli kavurma makinesinin geliştilmiş versiyonunda %10 İndirim Fırsatı sunuyoruz. Isı kalkanlı, UPS bağlantılı ve logonuzun işlenebileceği bu özel SOLAR’lar hakkında daha fazla bilgiyi ürünün ana sayfasında bulabilirsiniz. Kampanya ve fiyatlar, teslimat bilgileri hakkında bilgi almak için ise bize info@probadorcolectiva.com üzerinden yazarak ulaşabilirsiniz.

    Yılların tecrübesi ve süregiden Ar-Ge yatırımları Solar'ın gelişmesine öncülük etmiş ve ortaya dünyadaki en gelişmiş dükkan tipi kavurucu çıkmıştır: Tek bir tuşla 2 kg kapasiteli tam otomatik kavurucu. Solar birden çok teknolojik yeniliğe sahiptir; bilgisayarlı kontrolü ve gelişmiş yapısal tasarımı bu makinenin neredeyse hiç servis gerektirmeyeceği anlamınını taşır. Kullanıcılar göz önünde bulundurularak Solar, karmaşık bakımlar gerektirmeyecek ve üreticinin pahalı servislerine gerek duyulmayacak şekilde tasarlanmıştır. Son derece basit temizlik işlemleri ve kullanıcı seviyesinde prosedürler isteyen Solar, çok çalışmak ve kalıcı olmak üzere üretilmiştir. Düzenli temizlik gerektiren her parçada takılı olan kelebek somun hızlı ve kolay çıkarmayı sağlar.

Kahve İşinizi Evinizden Sürdürün

EVDE KALIN
EVDE KALIN
Yerleşim alanlarında kavurmak için idealdir. Tak ve Çalıştır özelliğiyle Solar bakım gerektirmez, kullanımı çok kolaydır ve fazla yer kaplamaz.
GÜVENDE KALIN
GÜVENDE KALIN
Düşük enerji tüketimi, elektrikli kavurma, gaza ihtiyaç duymaz. Egzoz emisyon son derece düşüktür ve enerji tasarrufu sağlar.
KAHVE KAVURUN
KAHVE KAVURUN
Otomatik kavurma profili yazılımıyla eşsiz bir kavurma kalitesi. Damak tadınıza göre kavurma profilinizi kendiniz belirleyin, herşey otomatik hallolsun.


SOLAR’ı daha yakından tanıyın


Solar piyasadaki türünün en gelişmiş kavurma makinesidir. Evinize rahatlıkla sığar, güvenli ve düşük maliyetlidir.
Kahve kavurmada kısa sürede uzmanlaşın ve evinizde hemen bugün kendinize bir işkolu yaratın.
Kampanya veya solar hakkında daha fazla bilgi almak için info@probadocolectiva.com'a email gönderebilirsiniz

Kahve aboneliğinde indirim avantajları ve daha fazlası  

ABONELİK OLUŞTUR
Güvenli Alışveriş